+48 12 307 16 16

Klimatyzacja

Profesjonalna kadra inżynierska zapewni Państwu dobór urządzeń optymalnie dopasowanych do potrzeb budynku i jego użytkowników w celu zapewnienia najwyższego komfortu cieplnego poprawiającego warunki przebywania w pomieszczeniach.

Wentylacja

Zapewniamy dobór oraz montaż urządzeń i instalacji zapewniających odpowiednią wymianę powietrza w budynku oraz właściwy mikroklimat dla przebywających w nim osób.

Ogrzewanie

Ogrzewanie nadmuchowe to system grzewczy, w którym eliminujemy pośrednie nośniki (media) ciepła, w celu znacznego skrócenia czasu ogrzewania pomieszczenia. System można rozbudowywać o moduły poprawiające warunki komfortu w pomieszczeniach.

Obróbki blacharskie

System preizolacji blachą instalacji sanitarnych znajdujących się na zewnątrz budynku. Preizolacja zabezpiecza izolację termiczną na instalacjach przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami atmosferycznymi.

Automatyka

Dobieramy i kompletujemy poszczególne elementy automatyki, tworząc tym samym rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dobór każdego systemu poprzedzamy dokładną analizą kosztów, wad i zalet danego rozwiązania by ograniczyć nakłady inwestycyjne klienta.

Sprzedaż i serwis

Zajmujemy się sprzedażą systemów i rozwiązań z branży HVAC. Przeszkolona i wykwalifikowana kadra zapewnia profesjonalny i sprawny montaż urządzeń. Firma jako autoryzowany partner wielu producentów zapewnia również serwis i obsługę systemów w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

OSTATNIE REALIZACJE

NASI KLIENCI

Realizacja: pozycjonowanie