+48 12 307 16 16

 

Historia

Firma PrestigeVent Sp. z o.o. powstała w 2014r. w wyniku zawiązania ścisłej współpracy firm Instal-M  oraz Climacool. Obie firmy współpracują od 2010r. Od tego czasu wspólnie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całej Polski. W połowie 2013 roku została podjęta decyzja o połączeniu obu firm. Otwarcie spółki poprzedził szereg inwestycji by zapewnić klientom świadczenie usług najwyższej jakości.

Cel i misja firmy

Celem działania spółki jest świadczenie profesjonalnych usług dla klientów zainteresowanych rozwiązaniami z branży HVAC. Jest to możliwe dzięki zwiększeniu możliwości logistycznych, systematycznym poszerzaniu wiedzy pracowników  poprzez indywidualne szkolenia oraz wykorzystanie wypracowanych i skutecznych schematów działania.

Wiedza i doświadczenie kadry pracowniczej obu firm pozwala na szybką i profesjonalną obsługę inwestycji oraz wdrażanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań branżowych.

 

Zarząd spółki

 

Mateusz Lekarczyk - Prezes Zarządu mateusz@prestigevent.pl

 

Jarosław Juszczyk - Członek Zarządu  jarek@prestigevent.pl

 

 

Kadra pracownicza

Paulina Kowalik - specjalista ds. kosztorysowania oraz zamówień, paulina@prestigevent.pl

Anna Nowak - specjalista ds. kosztorysowania, anna@prestigevent.pl

Marta Machaj - specjalista ds. kosztorysowania, marta@prestigevent.pl

Justyna Juszczyk - finanse i księgowość, justyna@prestigevent.pl

 

Mateusz Wojtaszek - kierownik robót, mateusz.wojtaszek@prestigevent.pl

Marcin Kowalik - inżynier budowy, marcin@prestigevent.pl

Zbigniew Ślusarczyk - dostawca/magazynier, magazyn@prestigevent.pl


Certyfikat dla Przedsiębiorców na pozwolenie instalowania oraz konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

 

 

 

Referencje   

 

PrestigeVent Sp. z o.o.  buduje wizerunek firmy wiarygodnej biznesowo. Jesteśmy coraz częściej doceniani i coraz większa liczba firm darzy nas zaufaniem.  Gwarantujemy usługi na najwyższym możliwym poziomie. Poniżej przedstawiamy wybrane świadectwa naszej wiarygodności.

 

ImageImageImage

ImageImage

Referencje od Partnerów Handlowych

 

Image

 

 

Certyfikaty

ImageImageImage

 

 

ImageImageImageImage

 

 

 

 

 

Realizacja: pozycjonowanie