+48 12 307 16 16

Oferta

Firma PrestigeVent świadczy usługi z zakresu projektowania, doboru i montażu instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i automatyki, oraz obróbek blacharskich instalacji zewnętrznych.
Stabilna sytuacja firmy i długoletnie doświadczenie pozwalają nam na realizację najbardziej skomplikowanych rozwiązań i profesjonalną obsługę naszych klientów.

 

Montaż i serwis:

Image Działalność wykonawcza naszej firmy opiera się na doborze i montażu urządzeń oraz na kompleksowej obsłudze w zakresie serwisu, również w okresie pogwarancyjnym.

Zakres usług:
-Klimatyzacja - split, multi split, VRV, agregaty do central wentylacyjnych
-Wentylacja - wentylacja mechaniczna, wentylacja z odzyskiem ciepła, wentylacja basenów wykonana z kanałów z pianki, wykonawstwo kanałów z płyt z wełny sprasowanej np.Climaver, instalacje oddymiania
-Ogrzewanie nadmuchowe - piece nadmuchowe, kurtyny i nagrzewnice powietrzne, aparaty grzewczo-wentylacyjne

Wiercenie w betonie:

Wiercenie w betonie Ze względu na częstą konieczność profesjonalego wykonania przejść w   betonie dla instalacji, oferujemy również naszym klientom usługę wykonania odwiertów.

Zakres średnic w jakich wykonujemy przewierty: 42-400mm.


 

Obróbki blacharskie:

Image Wykonujemy systemy blaszanych pre-izolacji, instalacji sanitarnych szczególnie narażonych na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne.

 

 

Pomiary i regulacje:

Pomiary

Wykonujemy pomiary:

- skuteczności wentylacji

-natężenie dźwieku w gamach A/C

- przepływu i prędkości powietrza w kanałach, kratkach i zaworach wentylacyjnych

- próby szczelności instalacji wentylacji

Projektowanie:

Image Zajmujemy się kompleksową obsługą projektową inwestycji w zakresie branży HVAC. Nasze projekty wykonywane są zarówno dla typowych jak i nowatorskich układów z zakresu klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i instalacji sanitarnych.

 

Realizacja: pozycjonowanie